O marce

 

Cześć!

Bardzo się cieszę,że tu jesteś :) To znaczy, że lubisz wyjątkowe ubrania, poszukujesz dobrej jakości, indywidualnego podejścia i cenisz  polskie produkty.

Mam na imię Iwona i jestem założycielką marki Sofiee.

Jak to się stało, że Sofiee powstała ? Doprowadził do tego splot różnych zdarzeń w moim życiu. Największe znaczenie miało dość przypadkowe i niespodziewane odkrycie pasji, na którą czekałam, a którą okazało się szycie, tworzenie ubrań, kreatywne projektowanie i budowanie swojej garderoby, w końcu nauka konstrukcji i modelowania odzieży. Nareszcie mogłam stworzyć ubrania, których wizja rodziła się w mojej głowie,ale których wcześniej nie mogłam znaleźć w sklepach. 

Stało się jednak coś więcej. Ta pasja obudziła drzemiące głęboko pragnienie pracy twórczej i pozwoliła uświadomić, jaką drogę rozwoju obrać. Doskonalenie umiejętności i osiąganie osobistych sukcesów pozwoliły uwierzyć,że mogę spełnić marzenia zamiast odkładać je na półkę. I tak postanowiłam całkowicie zmienić swoje zawodowe życie, porzucić branżę IT, w której pracowałam kilkanaście lat i związać się z pasją i miłością do tego co robię. Uwierzyłam, że na zmianę nigdy nie jest za późno i warto słuchać muzyki, która gra w mojej duszy. Tak właśnie powstała Sofiee. Z pasji do tworzenia pięknych ubrań, ponadczasowej klasyki, prostoty w życiu i modzie oraz odwagi do zmiany i podążania za marzeniami. Projektuję ubrania, których kiedyś sama tak usilnie poszukiwałam i które pomogły  mi ogarnąć chaos i nadmiar w szafie:) Chcę aby również Tobie dodawały pewności siebie  i energii w codziennych wyzwaniach, były wielofunkcyjne,  komfortowe i ponadczasowe. Wspieram w budowaniu spójnej i bezproblemowej garderoby w oparciu o nieprzemijającą klasykę i prosty styl, które ułatwiają codzienne stylizacje, dodają klasy i poczucia, że zawsze jesteśmy na miejscu.

Każdy oferowany model zanim trafi do oferty  jest przeze mnie osobiście testowany pod kątem komfortu,jakości tkaniny i sposobów pielęgnacji. Nanoszę poprawki, notuję wskazówki dotyczące użytkowania - do momentu ,aż z całą pewnością wiem, że gotowy produkt może trafić w Wasze ręce :) W opisie modeli umieszczam swoje obserwacje dotyczące pielęgnacji - np zalecam mniejsze obroty wirowania. Tkaniny poddaję wstępnej dekatyzacji , abyście mogły się cieszyć swoimi ubraniami jak najdłużej , a nie tylko do pierwszego prania, które to często potrafi skurczyć ubranie. Z metką Sofiee nie spotka Was ta przykra niespodzianka;) Stawiam na tkaniny miękko opływające ciało, o dobrym składzie, jakości, przyjazne dla ciała. A są to głównie dobrej jakości tkaniny wiskozowe oraz naturalny tencel/lyocell. Przywiązuję dużą wagę do zrównoważonego, świadomego podejścia w tworzeniu ubrań, dlatego nie ma w Sofiee masowej, taśmowej produkcji. Są krótkie, limitowane serie i ręczna produkcja dostosowana do potrzeb. Dodatkowo dbam o to, by pozostawało jak najmniej resztek tkanin i w tym celu w ramach małego projektu Zero Waste wprowadziłam do oferty linię akcesoriów do włosów, które są szyte z kawałków tkanin pozostających po szyciu głównych kolekcji. Wierzę, że zmiana zaczyna się w nas i każdy mały krok, każda nasza decyzja ma wpływ na nasze środowisko. 

Swoje kolekcje projektuję i szyję w małej manufakturze, w spokojnej i kameralnej atmosferze sprzyjającej pracy twórczej. 

 

Zapraszam do swojego świata:)

Zachęcam również do obserwowania mojej marki w mediach społecznościowych 

Sofiee na FB

Sofiee na IG

 

Iwona Jóźwik

założycielka marki Sofiee

 

 

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i zamkniętych promocjach oraz ciekawostki i  inspiracje.

.
Sklep internetowy Shoper.pl