O marce

 

Cześć!

Bardzo się cieszę,że tu jesteś :) To znaczy, że lubisz wyjątkowe ubrania, poszukujesz dobrej jakości i cenisz  polskie produkty.

Mam na imię Iwona i jestem założycielką marki Sofiee.

Jak to się stało, że Sofiee powstała ? Doprowadził do tego splot różnych zdarzeń w moim życiu. Największe znaczenie miało dość przypadkowe i niespodziewane odkrycie pasji, na którą czekałam, a którą okazało się szycie, tworzenie ubrań, kreatywne projektowanie i budowanie swojej garderoby, w końcu nauka konstrukcji i modelowania odzieży. Nareszcie mogłam stworzyć ubrania, których wizja rodziła się w mojej głowie,ale których wcześniej nie mogłam znaleźć w sklepach. 

Stało się jednak coś więcej. Ta pasja obudziła drzemiące głęboko pragnienie pracy twórczej i pozwoliła uświadomić, jaką drogę rozwoju obrać. Doskonalenie umiejętności i osiąganie osobistych sukcesów pozwoliły uwierzyć,że mogę spełnić marzenia zamiast odkładać je na półkę. I tak postanowiłam całkowicie zmienić swoje zawodowe życie, porzucić branżę IT, w której pracowałam kilkanaście lat i związać się z pasją i miłością do tego co robię. Uwierzyłam, że na zmianę nigdy nie jest za późno i warto słuchać muzyki, która gra w mojej duszy. Tak właśnie powstała Sofiee. Z pasji do tworzenia pięknych ubrań, ponadczasowej klasyki, prostoty w życiu i modzie oraz odwagi do zmiany i podążania za marzeniami.  Projektuję ubrania, których kiedyś sama tak usilnie poszukiwałam:) Chcę aby również Tobie dodawały pewności siebie w codziennych wyzwaniach, były wielofunkcyjne,  komfortowe i ponadczasowe. 

Każdy oferowany model zanim trafi do oferty  jest przeze mnie osobiście testowany pod kątem komfortu,jakości tkaniny i sposobów pielęgnacji. Nanoszę poprawki, notuję wskazówki dotyczące użytkowania - do momentu ,aż z całą pewnością wiem, że gotowy produkt może trafić w Wasze ręce :) W opisie modeli umieszczam swoje obserwacje dotyczące pielęgnacji - np zalecam mniejsze obroty wirowania. Tkaniny poddaję wstępnej dekatyzacji , abyście mogły się cieszyć swoimi ubraniami jak najdłużej , a nie tylko do pierwszego prania, które to często potrafi skurczyć ubranie. Z metką Sofiee nie spotka Was ta przykra niespodzianka;) Stawiam na tkaniny miękko opływające ciało, o dobrym składzie, jakości, przyjazne dla ciała. A są to głównie dobrej jakości tkaniny wiskozowe oraz naturalny tencel/lyocell. 

Swoje kolekcje projektuję i szyję w małej manufakturze, w spokojnej i kameralnej atmosferze sprzyjającej pracy twórczej. 

 

Zapraszam do swojego świata:)

Iwona Jóźwik

założycielka marki Sofiee

 

 

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i zamkniętych promocjach oraz ciekawostki i  inspiracje.

.
Sklep internetowy Shoper.pl